| wall a întrebat:

Cu ce program pot face un filmulet ca acesta? Ca pe youtube? http://www.youtube.com/watch?v=R8d_4pNAjQs&feature=relat ed
Funditaaa

Răspuns Câştigător
| Miяu a răspuns:

Ar merge cu Windows Movie Maker, numai ca acele versuri trebuie facute ca poza. Sau cu Microsoft Office PowerPoint.

3 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Windows movie maker (il poti face chiar mai binewinking ) bafta

| adry_4721 a răspuns:

File:///C:/ProgramData/Microsoft/Windows/Start%20Menu/Programs/Windows%20Live/Windows%20Live%20Movie%20Maker. lnk

cu asta poti pune si imagini am facut un proiect la geografie cu el.bafta.pupkiss

| ozzyyy a răspuns:

Poti cu pro show gold sau movie maker.altceva nu stiu.sorry