| Canada a întrebat:

Cu ce sa ma epilez?(cred ca fetele m-ar putea ajuta mai mult la intrebarea asta), eu ma epilez de obicei cu ceara dar e complicat, mai ales ca acum mi-au iesit fire de par pe umeri, spate, brate, etc, zone in care e foarte greu sa ma epilez cu ceara. M-am gandit sa incerc cu un aparat pentru epilat, ce parere aveti? sau la salon cat m-ar costa?, stiti alte metode? multumesc

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Cu crema epilatoare.
- nu e prea buna solutia.
Daca tot incerci, incearca cu crema de la Veet/Farmec.
Cu un aparat de epilat, ar fi ok.
http://forum.anticonceptionale.ro/t1993-metode-de-epilare.html#

Sper ca te-am ajutat.
Bafta!
Si o zi buna.

| Gripa a răspuns:

De ce sa te epilezi ma, esti piz'da? In afara de zona inghinala si spate(sa moara fram ce aiurea suna...te epilezi pe spate laughing )nu vad de ce te-ai epila.Un barbat adevarat are par pe piept, picioare si maini. Vrei sa fie geloasa gagica-ta ca ai picoarele mai fine decat ale ei?

| Cornellia a răspuns:

Cu un epilator desigur daca cu ceara tie cam dificil happy