| Eusunteu a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna :) iti zic cu ma imbrac eu in prima zii de scoala , poate iti place :) .

Blugi negri ( in genul asta ) http://www.tuatara.ro/Rio-c74-p11230.htm :X

Camasa alb-negru cu carouri ( nu gasesc poza :( )

Converse in carouri

Si poate o bratara :)

Parul - intins :)

| missReckless a răspuns:

Asta numesc eu decizie grea!
Ce zici de un costum de baie?

| Blablabla_8623 a răspuns:

Scuze dar deja e aiurea sa intrebe atatea persoane. Uita-te mai jos pentru. ca sunt mai multe intrebari de acest gen. sper ca nu te-a deranjat, dar e adevarat.

| prettygirl_9890 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci mai "decent"desi nu prea imi convine nici mie, dar gandeste-te ca vor fi si parintii, iar dupa cum stiu se uita la fiecare elev si isi face o prima parere. Dupa prima zi pori sa te imbraci mult mai cool sau cum vrei tu, dar in prima zi ti-am zis. Si eu voi proceda la felhappy Sper ca te-am ajutathappy

| Am Muzica In vene a răspuns:

Haine largitongue

| SIC_2092 a răspuns:

Cu haine

| NikolasXD a răspuns:

Haine oversize laughing