| Ananas2 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la scoala? ca nu mai am nici o idee. [ bluza alba]

6 răspunsuri:
| neo787840 a răspuns:

Pai daca nu mai ai haine disponibile eu zic sa te imbraci cu o cutie de carton.
Este si un lucru bun in asta : nu mai este nimeni imbracata ca tine!

| Bogdan19999 a răspuns:

Bluza sa fie alba, pantalonii sa nu fie prea colorati, sa fie negri sau gri. Pantofii sa nu iasa prea mult in evidenta, unii negri ar fi bine, si cam atat...
fundita big grin?

| KaTtY a răspuns:

La o bluza alba ar merge niste blugi negri
sau o fustita cu colanti (daca nu e prea frig)
si ca accesorii iti poti pune niste margelute sau niste bratari si cercei mici.
si o curea rosie
si botine ce culoare ai, iar daca ai botinele albastre iti iei accesorii albastre. sau alta culoare, deci accesoriile sa fie la culoarea botinelor.
asa... o esarfa, rosie sau ce culoare vrei si o gentuta

sper sa-ti placa
si bafta la scoala!

| Estrellita a răspuns:

Incearca sa adaugi ceva in plus bluzei albe. poate o centura la mijloc...sau niste accesorii care sa o puna in evidenta. o camasa alba cu o centura la mijloc si nijste blugi mi se pare super ok. daca nu vrei blugi, merge si o fustita cu ciorapi si cizme smug
sper ca am fost de ajutor. succes la scoala!

| boemdancehaha a răspuns:

Paie eu sunt la o scoala unde uniforma trebuie sa contina minim o bluza alba si o insigna (uniforma cmpleta fiind si cu o vesta si o cravata), dar am suuuuutttteeee de ideei tongue De exemplu, acum cateva zile am fost imbracata cu niste pantaloni negrii cu craci (tur) cam 3sf. si cu jambiere mov, cu o pereche de papuci tip gheata nike, bluza alba (desigur), o bluza ca de training neagra mai scurtuta (pana sub san), un cordon mov peste bluza si o esarfa cu tot felul de nuante de mov tongue (sper ca ai inteles ceva, pentru ca sun foarte multe elemente laughing )

| TranadfirulNoptii2000 a răspuns:

Pai...o jeanta mare accesorii ...incearca chestiik noi adica si ceva la mai moda bine pa pup succes inn continuare