| razadeluna a întrebat:

Cu ce va ajutati parintii cel mai mult la sfarsit de saptamana? curatenie, cumparaturi, mancare, etc?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu mai am mamă, deci le fac pe toate.
Pa, pa.

| JustMe a răspuns:

Nu ii ajut foarte multhee hee da mai fac cumparaturi, un pic de curatenie...cred ca cel mai mult cumparaturi...

| Alisa a răspuns:

Curatenie fac singura doar la mine in camera, si mama face la ea in camera. In schimb, mergem la cumparaturi impreuna si o ajut la carat plasele si cu ce mai are nevoie. Mancare face doar ea, doar daca mai am eu chef sa fac cateodata, dar nu prea ma lasa timpul.

| L a răspuns:

La cumparaturi, pentru ca acolo imi place si mie sa mg.la altceva nu happy

| LuS[z] a răspuns:

Cu o vorba buna.sincer imi e de ajunswinking

| LuS[z] a răspuns:

Sorrybig grinam crezut ca zici invers.Pai cam la toate ii ajut cum pot si eu

| valThina a răspuns:

Imi fac de toate.hee hee curat, mancare, cumparaturi...

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Din fiecare cate putin happy

| Pinkyyy;x a răspuns:

Pai curatenie sincer. mi-ar place sa fac si cumparaturi unul dintee hobby`ul mewtongue si mai ales sa gatesc. dar nu prea am asa multa inclinatie.tongue

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Pai la curateni(nu foarte des), la cumparaturi(mai mereu), mancare(uneori)...