| Ghidushu a întrebat:

Cu ce va imbracati in prima zi de scoala si in ce clasa sunteti?

Eu ma gandesc la o pereche de blugi cu niste tenisi si o camasa in patratele.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Blugi, tricou și dacă va fi frig, o bluză peste.
Baftă!

| AlleSss a răspuns:

Bună!
Blugi, cămaşă, sacou şi teneşi laughing

| Sociopat a răspuns:

Primul an de facultate. tricou alb, blugi, bocanci si geaca daca e frig.

| gingergirl1 a răspuns:

Depinde ce vreme o sa fie. Dar in principiu niste blugi, o bluza mai eleganta si niste tenesi. happy ( trec a 10 a) big grin

| iSwag a răspuns:

Pai eu trec intr-a 9-a.

Sacou, camasa, blugi, adidasi, chiloti, sosete.

| Devilgrim a răspuns:

Sunt a-11 laughing
Iau pe mine o pereche de blugi negri niste tenisi negri si aia laughing
Si un tricou alb cu o femeie in costum de baie care face surfing big grin
Bafta...