| Miruna1279 a întrebat:

Cu cine sunt posterele din noul Popcorn? ceva cu The Vampire Diaries? happy FUNDA!

2 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Hannah Montana, Twilight, Voltaj&Deepside DJ, Rihanna, Justin bieber, Black Eyed Peas, The Fool, Luz Melt, si inca unul galben cu un craniu cu Keep Out!+un calendar cu vedete.
Din pacate nimic cu Vampire Diaries.
(of...in fiecare numar e twilight, bieber si rihanna.nici un poster cu rockeri)
Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cu Justin Bieber, Blak Eyed Peas, The Fool, Rihanna, Luz Melt, Keep Out(un poster galben cu un craniu negru), Voltaj si Deepside Deejays, Rob si Kristen, Hannah Montana (in care sunt toti), si un megaposter cu "Calendarul starurilor" (acolo scrie si cand este ziua acestora de nastere).
Din pacate nu este cu cine cauti tu imi pare rau.
Pa wave