| bianca123456 a întrebat:

Buna!
azi am vazut la chioscul de ziare ca a aparut noul numar din popcorn, insa nu am putu vedea intreaga coperta (unde apar si posterele), si nu aveam cum sa aflu pentru ca acel chiosc era inchis.
cei care au deja numarul din aceasta luna, va rog mult imi spuneti si mie cu cine sunt posterele/megaposterele si daca este vreun articol cu twilight, the vampire diaries, true blood, gossip girl, tokio hotel sau 30 second to mars?

multumesc.

Răspuns Câştigător
| adinaciosescu a răspuns:

MEGAPOSTERE:

Tokio Hotel
Lady Gaga

POSTERE:

Britney Spears
Pink
Ke$ha
Empire of the sun
Selena Gomez
Justin Bieber
Zac & Cody
Starwatch: Tokio Hotel, Empire of the sun, Hotel FM, Kylie

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Hey! Eu am cumparato si postere:
Britney Spears
Pink
Ke$ha
Empire of the sun
Selena Gomez
Justin Bieber
Zac & Cody
Megapostere:
Tokio Hotel
Si articole are despre:Justin Bieber, Tokio Hotel, Empire of the sun, Hotel FM, Kylie, Demi Lovato.

| Marya_4423 a răspuns:

Buna!
Uite aici este tot ce este in revista de luna asta http://www.popcorn.ro/? c=13
Sper sa ti-am fost de folos
fundita pls :o3