| anonim_4396 a întrebat:

Cu siguranata ii stiti pe sara si cristi din pariu cu viata. eu am un coleg pe care-l cheama cristi(pe mine ma cheama sara) si noi stam si in aceeasi banca. vi se pare ceva ciudat sau doar o pura coincidenta?

Răspuns Câştigător
| SyMy24 a răspuns:

Sigur e o pura coincidentahappy. Asta daca voi faceti sa nu fie asa... poate veti deveni mai mult decat colegi de banca.
Orice se poate intampla!

Pa pa!

3 răspunsuri:
| asclepius a răspuns:

Poate e extraterestru :O:O sau e varu lu cristi si tu esti stranepoata lu sara sau sau tu esti un geaman malefic a lu sara :O sau sau sau e doar o coincidenta plictisitoare...

| Syssissy a răspuns:

Nu e ciudat.E frumos, si interesant thinking laughing si o coincidenta stranie thinking

| alinusHka1996 a răspuns:

Posibil e o simpla coincidentzaa...dar daca doritzii si va placetzi unul pe ltu posibil sa devenitzi ceva maii mult si sa nu fie coincidentza