| Brunetha_8643 a întrebat:

Cui ii este frica de gaini? De pasari?

Si dc va este frica de ele?

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Mie nu imi e frica, dar cand eram mica, imi era frica de curcani pentru ca fugeau dupa minelaughing

| Iustiina a răspuns:

Mie mi-e foarte frica de cocosi si curcani fiind fug dupa mine! O data ma ciupit un coos de mana si mi-a curs sange sad laughing stiu ca o sa radeti cu totii dar mi-e frica ...de gaini nu prea dar de cocosiii...straight face

| doinitza12 a răspuns:

Eu mor de frica eu cind merg la bunei ma tem sa ma duc la gaini... poate ar fi ceva de ris dar cu adevarat ma tem de ele

| yoyo_2588 a răspuns:

Mie nu imi este frica