| CrissDot a întrebat:

Cui ii plac animeurile? nu ma refer la cine a vazut naruto, bleach etc.
de pe animax nu! ma refer la cine chiar e fan anime... e cineva?
daca e cineva sa-mi zica si mie ce animeuri a vazut si sa ma bage in lista de prieteniwinkingva rogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Eu sunt anime freak, nelipsit de la otaku si nijikon laughing
Printre anime-urile vazute de mine se numara : Death Note, Nana, DearS, Chobits, Bakuman, Devil May Cry, Beelzebub, Gintama, Starry Sky si muuulte altele.

| Madalichka a răspuns:

Sailor Moon e cel mai tare.

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Dap si mie imi plac:X de ex: adica am vazut: tongue Kaleido Star,YYH,Vampire knight,Inuyasha,Kiddy grade, Mew Mew power, etCtongue

| Danyela12345 a răspuns:

Eu sunt fana anime,am vazut multe anime si ma mai uit desigur printre cele care le-am vazut si imi si plac se numara YYH,Kaleido star,Death note,Inuyasha,Jigoku shoujo,Mew mew power,Slayers,Spiral,Strawberry panic, Fmp, Elfen lied ec