| mrsALittleLight a întrebat:

Cui ii place de INNA? dau funda pentru cel mai rapid si bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Tooooo a răspuns:

Mie... are o voce superba si e foarte frumoasa ador melodiile ei.:X

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Canta bine dar nu toate melodiile ei sunt reusite.

| mrsALittleLight explică:

Scarafaggiul nu tocmai pozitiv poate si negativ dar sa fie ambele cu justificari de ex xCat e proasta tun ca spune de parca ea e mai buna poate spune ca nu da nu cu asa argumentari...mie de ex imi place o ador dar vreau sa aflu alte pareri pot spune ca xCat ma insultat

Răspuns utilizator avertizat
| xCat a răspuns:

De Inna le place incultilor,snobilor,fraierilor, cocalarilor, esuatilor. Sper ca te-am lamurit.
Funda :X?