| forever4you a întrebat:

Cui ii place de sasuke din desenul ala animat Naruto? Eu il iubesc era cel mai dragut:* :* :* :* :* :*

11 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Si mie imi place mult, dar e cam crud cu Sakura, si se crede cel mai tare, dar asta imi place la elwinking. Oricum, e printre preferatii mei, dar favoritul e Nejy Hyuga :X

| Psihiatra a răspuns:

Ce e rau ini a`ti placea un personaj? indiferent ca e real sau nu.

| forever4you explică:

Cel mai dragut:*

| xSoaked a răspuns:

Pai, de fapt, in ciuda faptului ca multi sustin contrariul, mie imi place foarte mult personalitatea lui rece, puternica si cum mai e ea. Cred ca asta il face sa fie personajul meu preferat. big grin

| edy132 a răspuns:

Cum poate sa iti placa un personaj fictiv? "Sasuke" nu exista in realitate, este un concept.

| alexy a răspuns:

Si mie imi place, chiar el m-a determinat sa imi placa muuuult albastru, ce este urat e faptul ca in Naruto Shippuden isi paraseste coechipierii, dar tot e dragutz.Ma bucur ca ii mai place cuiva acest personaj.happy

| alexy a răspuns:

Si chiar daca nu exista, ce conteaza? In plus si in telenovele, cele care se uita se indragostesc de actori, dar ei pot sa nu fie asa si in realitate, dar Sasuke macar iti ofera un model.

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Ador acest personaj:*
Este atat de dragut!:*:*:*:*

| DeluxeGroup a răspuns:

Sasuke a fost tare la inceput..acum e cam,, fumat''.O sa ajunga sa moara 100% cand se va bate cu Naruto sau poate se intoarce in sat, Oricum Naruto e cel mai tare maiales cand se aliaza cu 9 cozi(inca nu a aparut episodul in care se va alia cu 9 cozi dar este un joc cu naruto in care apare secventa).

| Renesmee456 a răspuns:

Cea mai tare chestie la naruto e ca desi animeul se numeste"naruto" muulta lume il place mai mult pe sasuke..chiar si creatorul animeului naruto a spus ca sasuke este unul dintre personajele preferate si da imi place mult de el si in naruto shippuden

| secreth a răspuns:

Mie imi place Sasuke, dar nu asa de mult cum imi placea la inceput...ma rog. Daar nu pot zice ca e personajul meu preferat...nu cred ca am un personaj preferat,oricum mi-a placut de Deidara:X oricum am si alte personaje masculine care imi plac: Neji,Kakashi, Naruto, Gaara :X