| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place rock-ul? eu ascult mult rock.ma calmeaza. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Mai mult imi place punk-ul, dar ascult si rock, cum ai spus si tu, chiar ma calmeaza. happy

7 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Prefer rockul alternativ.

| deejayra a răspuns:

Mie imi place foarte mult rockul vechi:Aerosmith, Red Hot Chilli Papers.Imi dau o stare de bucurie si sentimentul acela de a avea lumea la picioare.
Genul de muzica care ma relaxeaza cu adevarat este trance. Pur si simplu muzica asta mi se pare desprinsa din Rai.

| mcrenma a răspuns:

Da. De acord cu @Mari. Si mie imi place rock`ul.

| emy_8408 a răspuns:

Poi pe mine nu prea ma calmeaza, house-ul ma calmeza pe mine. happy

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Pe mine ma agita! laughing

| someone_8322 a răspuns:

Mie imi placeeeeee!
rock on \m/

| bogdan_8780 a răspuns:

Mie imi place foarte mult rockul.
ascult zilnic numai melodii hard rock, heavy metal dar si folk, eu nu suport manele si housel sunt cele mai stupide genuri din punctul meu de vedere.