| Kanpeki a întrebat:

Cui ii place rock-ul si anime-ul Naruto? big grin

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Frate, m-ai nimerit la fix xD
Mie imi place mult rock-ul ( dar nu J-Rock, ci rock gen '80-'90 si ceva rock modern ) si Naruto este singurul anime care imi place... ba nu, mai e si Regele Shaman laughing Astea doua, dar mai mult Naruto, e prea tare.

8 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Iubesc anime-ul Naruto Shipudden (mai ales Organizatia Akatsuki), iar in legatura cu rock-ul imi place, dar nu toate melodiile rock,(cel mai mult imi place rock-ul alternativ).

| ReveuseKaari a răspuns:

Mie. Ambelehappy.

| xSoaked a răspuns:

@narutomihai, mie mi se pare cam dubios Naruto Shippuden. Toti s-au schimbat prea mult ( mai ales Sasuke, personajul meu preferat ). Asa ca prefer seria Naruto ( simplu ) :X

| ladyfoarfeca a răspuns:

NARUTO mie imi place foarte mult :X
il ador

| Ravenborn a răspuns:

Mie mie, când ne căsătorim? Adică, ascult mai mult metal dar mă rog. laughing

| Diana_6039 a răspuns:

Mie imi place desenul Naruto.Mai ales ador zisu cuplu "sasusaku". Imi place rockul maxim si hip-hop si house.Stiu ca si ti iti place naruto.Bafta!

| Kanpeki explică:

Si mie imi place Shaman King laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici anime-uri ro sub, printre care este si Naruto. http://fananime.ucoz.com/