| Anonimus_7966 a întrebat:

Cum a fost cand va venit ciclu pentru prima data?

3 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Aa oribil, eram si singura acasa, (noroc ca mereu mama are grija sa ia ''provizii'') si m-a durut burta ingrozito, deci a fost nasol rau de tot, m-a durut burtaa nici nu puteam sa ma misc laughing, pfiiuu si acum ma mai doare din cand in cand doar ca ceva mai rar si nu asa de tare laughing, desii atunci mi s-a parut o zi ingrozitoare acum cand imi aduc aminte incep sa rad laughing

| xCherri a răspuns:

N'am simtit nimic, pentru ca mi-a venit cand dormeam, oricum eram pregatitatongue

| Krmen14 a răspuns:

Naspa big grin Era numai tata acasa si era de dimineata inainte sa plec la scoala x_x