| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de liceu?

Răspuns Câştigător
| HeeYeon a răspuns:

Plina de emotii.Si totusi fericita, ca incep un nou episod :d.Multa agitatie si vorbaraie laughing. Pana am facut cunostinta toti din clasa, plus cei de a XII a care au venit in cautarea de boboace laughing

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oribila.De cand am pasit am stiut ca nu o sa imi placa liceul.Mare dreptate avea Bacovia cand zicea el "Liceu, cimitir al tineretii mele"hee hee

| Vizitiul a răspuns:

Haotica.

| OanaG a răspuns:

Unica.hee hee, eram total necunoscatoare, nu`mi cunosteam colegii, dar intr-un sfarsit mi-am gasit si clasa, mi-am cunoscut si colegii si diriginta, totul a fost fain :X

| カルメン a răspuns:

Pai a fost cam plictisitoarelaughing se prezinta dirigintele/diriginta apoi am plecat acasabig grin(a fost o zi ploioasastraight face)

| Just a kid a răspuns:

Nmk nou doar cativa colegi si profesori.insa ideea ca "wow is la liceu"ma incantahee hee

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Oribila. Avand in vedere ca sunt o fire mai timida a fost cam nasol pentru mine ca nu cunosteam absolut pe nimeni, nici nu stiam cum sa gasesc iesirealaughingdepinde de firea fiecaruia, daca esti o fire deschisa iti faci mai repede prieteni si o sa-ti fie mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Putin seaca. Am cateva fete in clasa care nu ma prea suporta pentru ca tot timpul sunt ingrijita si arat tot timpul bine si ma inteleg f bine cu aaproape tot liceul, iar ele...laughing
Si vin de la un liceu foarte "modern" si cum e primul liceu la mine in oras evident ca sunt barfe de genul: fite, figuri etc etc laughing.
Dar am o singura colega cu care stau si ma inteleg foarte bine cu ea si mi-e de ajuns. Nu pot spune ca in fiecare an in prima zi de scoala e foarte placuta, dar na asta e acum. Fiecare cu ce il doare big grin