| bleakangel a întrebat:

Cum adaugi o admina la o pagina pe facebook? FUNDA! mAI DETALIAT DACA SE POATE!

Răspuns Câştigător
| Sonnyurssu a răspuns:

Daca esti tu cea care e creat pagina cand intrii pe ea deasupra fotografiei ai persoanele carora le place pagina ta.dai sa ii vezi pe toti si de acolo alegi administratorul. dupa ce ai ales o sa iti apara o casuta in care trebuie sa iti bagi parola ta Ei o sa ii vina pe facebook o notificare ca l-ai desemnat administrator pe pagina ta.parola nu eu arata poti sa stai linistita At cand vrei sa scoti un adminintrator de la tine de pe pagina intrii la fel si la persoanele care tu le-ai desemnat administrator le poti si scoate. sper ca ti-a fost de ajutor Fnda?

1 răspuns:
| Eaaa_4667 a răspuns:

Persoana care vrei să o faci admină, trebuie să iţi dea Like la pagină, dupa o cauţi la cei care ti-au dat like, si scrie promovează ca administrator, dai clik, dupa jos iţi apare ceva, ii scrii numele dupa facebook-ul persoanei si dupa bagi parola de la pagină happy