| capsunik13anca a întrebat:

Cum adica android de exp samsung galaxy mini android? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Android este sistemul de operare al acelui telefon, ca Symbian la Nokia, iOS la iPhone, Windows 7... Galaxy Mini este un telefon foarte bun si are un sistem de operare la fel de bun(adica are multe aplicatii, jocuri...), plus ca e un telefon finut pentru o fata. Ti-l recomand!

1 răspuns:
| spank17 a răspuns:

Android e sistemul de operare. Cum la unele Nokia e Symbian, la iPhone iOS, la asta e Android.