| Denisssse a întrebat:

Cum aflu ce status are cineva fara sa il adaug in lista?:dwinking imi plc d baiatul resp si nu vreau sa afle si sunt curioasa ce status >are:dwinking:"

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Ii sti id de mes? daca da ii simplu;)intra pe http://www.ydetector.com/ si afli;)

| mady_8925 a răspuns:

Pai fa un id cu alt nume, pune l in lista pe baiatul respectiv si gatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu exista site-uri care sa dezvaluie statusul cuiva happy

Mai bine ti-ai lua inima in dinti si l-ai intreba ce id are, poate ti-l va da si va veti cunoaste mai bine si vei urmari si ce status are happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe avatare.pufulete.ro si in stanga (!) cauti in lista aia detectorul.
Sau cauta pe Google.
happyhappy
*_______*