| ponicaa a întrebat:

Cum aflu cui i.am trimis cerere pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu vei mai putea sa adaugi prieteni pentru un anumit numar de zile indicat de staff-ul facebook, datorita faptului ca ai fost raportata de unele persoane pe care ai incercat sa le adaugi, drept o straina... Peste maxim 30 zile presupun ca vei putea incepe sa adaugi prieteni din nou.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti sa afli...

| ponicaa explică (pentru Ronnix):

Mersi...atunci dc nu pot sa mai adaug prieteni?

| ponicaa explică (pentru Ronnix):

Multumesc mult...

| Ronnix a răspuns (pentru ponicaa):

Nu vei mai putea sa adaugi prieteni pentru un anumit numar de zile indicat de staff-ul facebook, datorita faptului ca ai fost raportata de unele persoane pe care ai incercat sa le adaugi, drept o straina... Peste maxim 30 zile presupun ca vei putea incepe sa adaugi prieteni din nou.