| Ofiintă a întrebat:

Cum aflu daca este indragostit de mine?

Se uita la mine adanc si cand obs intoarce privirea, in societate cand suntem mai multi nu ma baga de seama dar nici eu, cand suntem singuri imi vorbeste

Ma saluta cu o voce timida

Sunt si astea ceva semne?

Răspuns Câştigător
| Gini a răspuns:

Hey!
Da sunt semne, te place.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| fulgaaa a răspuns:

Cu siguranta este atras de tine...asa ca fa tu primul pas;*. funda?

| irusikirinuta a răspuns:

La mine to asa se intimpla iar eu am aflat de la prietenul sau ca vrea sami propui intilnire insa ma tem sa accept. imi pklace asa. il iubesc foarte tare. fata care credeam ca o iubeste este cu adevarat o joaca el ride de ea si am inteles ca are sentimente fata de mnie