| ixionJR a întrebat:

Cum aflu daca s-a trimis un e-mail?
funda

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Cand trimiti un email trebuie sa.ti apara :Emai trimis la urmatoarele adrese: [abc@yahoo.com][sau ceva de genu` laughing] (a fost un exemplu :*)

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Cel mai sigur mod este sa verifici in "Sent". Daca mailul apare acolo, este clar ca a fost trimis.
Numai bine!

| cupcake02 a răspuns:

Intri pe e-mailul tau si te uiti in folderul "Sent". Acolo apare tot ce ai trimis. Daca nu e acolo, probabil a ramas in "Drafts".

| julka a răspuns:

Intra pe mailul tau si verifica in Sent. Acolo ar trebui sa apara, daca a fost trimis.

| Ionescu_Narcis_1971 a răspuns:

Vreau sa aflu daca s au trimis emailurile de azi