| ionut7 a întrebat:

Daca primesc un e-mail de la cineva, pot sa aflu adresa IP a celui ce mi l-a trimis?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu

| NoKidding a răspuns:

laughing ce de raspunsuri.
Da...se poate afla.
Intri in yahoo mail, te uiti si alegi un e-mail, dai click pe el, sus ai o bara unde scrie actions, de acolo alegi de la coada "view full header" si iti apare o fereastra mica cu mult scris, te duci la final si vezi unde scrie pentru ultima data "received" si de obicei dupa ce scrie received apare un ip, care ar trebui sa fie al expeditorului. Incearca vezi daca iti merge sa si il localizezi scriind pe google " ip tracer", te duci pe primul site si ii introduci ip-ul si ti'l localizeaza din ce judet e sau oras. Ciao!

| Cornelcmn8 a răspuns:

NU.
big grin
nu poti

| djrobby a răspuns:

Da!

| blondissima a răspuns:

Daca e amenintare de moarte si mergi la politie poate poate.

| PetreConstanta a răspuns:

Si daca afli ce faci cu el? Te simti tu bine sa faci asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu