| aassuuu a întrebat:

! Cum aflu id de messenger a unei persoane daca ii stiu facebook-ul?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai cum ca nu exista o legatura intre cele doua, exista doar posibilitatea sa il faci public pe facebook sau nu

| Maddutzakiss a răspuns:

Buna intra pe faceboocul persoanei dai acolo unde scrie despre si iti apar toate datele pe care le-a facut publice undeva jos iti apare contac si acolo gasesti adresa de mail care poate fi idul persoanei daca nu ti-a aparut nici o adresa inseamna ca nu a facut publica aceasta informatie bafta sper ca te-am ajuta funda?