| andreea_5374 a întrebat:

Imi puteti spune daca se poate sa aflu hi5-ul unei persoane daca stiu doar id-ul de messenger?
daca da...cum?

multumesc!

Răspuns Câştigător
| cyufulyky a răspuns:

Uite intri aici www.ydetector.com scrii id dai cautare apoi ai mai multe otpiuni si este acolo hi5...

p. s [fundita] plz:*

6 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Http://profilehi5.com/
scrie doar idu`:)
si o sa-l gasesti
succes!

| miauu a răspuns:

Dai sus la cautare
si scrii id si iti da hi5 daca il are facuit pe id ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe www.yahoostatus.ro si scrii id-ul si iti apare undeva hi5... dai click si gata;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.invisible-scanner.eu/ iar in dreapta iti acceseaza direct pagina de hi5, cu hi5'ul persoanei, in cazul in care are :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui idu si @yahoo.com

| dany4 a răspuns:

Da se poate, scrii id ul exact cum este plus @yahoo.com si iti gaseste