| A98 a întrebat:

Cum aflu parola cuiva pe mess sau cum i-o pot schimba?(funda).

Răspuns Câştigător
| AlEsWeEt a răspuns:

Stiu doar sa schimb parole dar nu stiu cum sa afli.nu prea cred ca e posibil...

12 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Poţi să cauţi cât oi vrea, că nu vei găsi aşa ceva, sau cel puţin aşa ştiu eu. Dar ce sunteţi aşa de obsedaţi, nu-nţeleg. Orice porcării vei descărca îţi vor aduce pagube doar ţie că de, ''încercarea moarte n-are''. Dar hai s-o luăm invers, ţie ţi-ar conveni să ţi se întâmple asta? E practic violare de intimitate, conturile respective au fost create pentru a şi proteja pe cei ce le deţin, nu ca să le cotrobăiţi voi prin ele sau ca să vă răzbunaţi. Eu una n-aş putea faca aşa ceva. De avertizez să ai mare grijă în orice descarci, s-ar putea să mişune câţiva hackeri pe ci pe colo şi să rămâi tu cu identitatea furată. Good luck on finding something that doesn't exists!

| DBlack a răspuns:

Sa furi parola la un id de mess.este greu, acum 1 an 2 era simpluhee hee dar Ym! a inceput sa se "Securizeze" din ce in ce mai bine pentru a nu aparea plangeri. apeleaza la un hecker bun, te va costa in jur de 5-10 euro programul

| SandraPhantomhive a răspuns:

Nu poți. Dacă s-ar putea, nimeni nu ar mai avea intimitate. Nu vreau fundă, vreau doar să-ți zic ca poate tu nu conștientizezi că vei sparge intimitatea cuiva. Dacă ție și s-ar întâmpla? Ce ai face? Nu ai înjura acea persoana? Stupid people.

| PsychSţev a răspuns:

Şi ce rezolvi dacă îi afli parola?
Apropo, messengerul e naşpa. yawn

| romario97 a răspuns:

Vroiai sa inveti metode de a afla o parola?
Viziteaza site-ul meu, daca vrei sa afli parola
persoanei iubite sa vezi cat de incredere este ea
sau prietenii tai, afla ce cred despre tine!
sau alte motive pentru care vrei parola...
http://mmc-system.ro/hackers/home_page.html

Incearca si convingete...merge 100%.da site-ul mai departe.bft

| AddeAndre14 a răspuns:

Pai baga in lista ta de mess id drew_bieber83 si te rezolv eu

| AlExutzUuu a răspuns:

Apelezi la programare big grin. Daca iti este lene sa inveti programare si iti ia si foarte mult timp oricum... apelezi la programatori happy.

| corina14111993 a răspuns (pentru AlExutzUuu):

Chiar te pricepi la aflat parole? ma ajuti si pe mine te rog?

| AlExutzUuu a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta happy

| madytza_3620 a răspuns:

Simplu:il intrebi ce parola arelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru madytza_3620):

Cel mai simplu