| litere123 a întrebat:

Cum ai reusit sa ai incredere in tine? Cum ai invatat sa nu te mai lasi calcat in picioare si ai avut curaj sa infrunti oamenii?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum ai reusit sa ai incredere in tine?
Am tot repetat mantra. Curaj și încredere ân mine.
Cum ai invatat sa nu te mai lasi calcat in picioare?
M-am retras.
si ai avut curaj sa infrunti oamenii?
Am fugit din calea lor. Era mai simplu așa.

| Sofer a răspuns:

Cu mult curaj si tupeu.

| CleanHeart a răspuns:

Incet si cu grija, si uite asa oamenii incep sa te respecte, cand e nevoie mai punem cate un prostalau la punct, verbal preferabil ca asa trebuie si e nevoie de atitidinea aia
' sunt in stare sa fac orice chiar daca nu sunt cel mai bun/ buna ' respectu se castiga greu iar pentru asta trebuie sa oferim valoare happy