| MarianDT a întrebat:

Cum alungi starea de monotonie? Fara sa implici pe altii!

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Mic dejun la cină, cină la prânz, prânz în loc de mic dejun. Plângi când eşti fericit, râzi când eşti supărat, sări cu parapanta. Îmbracă-te subţire când e frig afară, iarna ia-ţi clăpari şi du-te pe plajă. Mănâncă mere când ţie poftă de pere, apucă-te de sport, învaţă ceva nou, fă un curs interesant, citeşte cărţi cu nume ciudate şi de care nu ai mai auzit în viaţa ta.

Crede-mă, funcţionează!

| alexxandra900 a răspuns:

BUNA.Ai putea sa ascuti o muzica care iti place cu adevarat,ceva ritmat si foarte vesel sau ai putea sa te uiti la un film, o comedie buna intotdeauna inveseleste, ori poti doar sa stai si sa te gindesti la persoana care iti este cea mai draga(pe mine ma ajuta asta).Si nu in ultimul rind gindeste pozitiv si toate vor deveni bune si frumoase in jurul tau.Eu sper sa alungi monotonia. Daca-ti reuseste-funda?

| pastapac a răspuns:

Danseaza cateva minute prin casa pe melodiile preferate

| steauabucuresti003 a răspuns:

Te Bagi La Somn