| Villy0po a întrebat:

Cum ar fi pentru voi baiathu` perfect (caracter, corp, etc)?

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Muahaa. Nu aşa cum se găseşte la noi în ţară. Adică e extrem de mică şansa să găseşti un tip de vreo 1, 90 sau undeva pe acolo, nu foarte slabuţ, blond sau brunet cu păr lung, cu ochi albaştrii sau verzi. Să fie şi îngrijit şi să aibă mâini frumoase.
Şi caracter, sincer, cu o minte deschisă, inteligent, dar nu atât de inteligent încât să închidă gura la toţi de parcă ar fi buricul pământului, statornic, de viaţă şi dacă se poată să nu se drogheze.
Ah da, şi să nu aibă deja prietenă, normal laughing

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi baiatul perfect trebuie sa fie putin mai frumos ca dracul ca daca este prea frumos i se urca la cap sau ti-l fura alta! funda?

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Pai.caracter: day dreaming sa fie sensibil, sa stie sa asculte cand vrei sa ii spui ceva, sa te inteleaga si desigur, sa iti fie aproape mereu, dar fara gelozie. happy Corp.hmm...sa fie cum vrea, nu conteaza, bine, ca niste patratele nu strica... happy

| JuLLiaN a răspuns:

Doar doua cuvine : James Bond.

| CrazySoursD a răspuns:

Ahh imi place intrebarea happy
deci.sa aiba cam 1.80 m, sa fie brunet, ochii albastrii
caracterul.hm.sa fie intelegator,glumetz,sa ma alinte, sa stie sa se distreze si sa nu fie gelos happy eu l'am intalnit, chiar exista love struck

| CrazySoursD a răspuns:

Si inteligent! happy

| alinus10 a răspuns:

Frumos,blond sau saten, cu ochii albastrii, verzi sau caprui.cu patratele,bland,bun,darnic,intelegator, calm, sa te asculte si sa-ti dea sfaturi bune.

| CynicalCunt a răspuns:

Ask yourself.

| ynutza_2178 a răspuns:

Paii. baiatul perfect pentru mine ar fi asa: in primul rand sa fie catusi de cat dragut, eu sunt o fire timida si mai cuminte deci imi plac baietii mai cuminti, sa fie mai inalt cu putin decat mine. sa aiba minim aceeasi varsta cu mine si maxim 3 ani mai mare. sa tina la mine si sa fie mai popularwinking. sper ca nu te-am plictisit dar asta e parerea mea:*:*:*