| SEAL a întrebat:

Cum ar fi viata voastra fara rromi, manele si alte cacaturi?

Răspuns Câştigător
| Daniel123 a răspuns:

Ar fi o viata excelenta, Romania ar arata altfel si as putea sa traiesc aici pentru o vesnicie

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Probabil mult mai curata si mai respectata

| LoveForShania a răspuns:

Pai toate acestea tin de cocalarism [ un cuvant nou nu cred ca exista in dictionar la cat de penibil e].
Pai, ei bine, stai linistit ca nu am ramane inteligenti cu toti din cauza disparitiei acestui cocalarism.
Vor disparea doar strazile cu rromi [ ex. Garcini, Sacele laughing] sau multe altele. Acest gen de muzica manele, tine de persoanele caruia ii plac. Ei bine, toata lumea baga la nunta manele, se danseaza cel mai bine pentru distractie, dar nu sa ascultam zi de zi. Cele mai penibile manele pe care le-am ascultat vreodata ar fi acelea de genul,, sunt cel mai tare gagicar blablabla''.

Nu exista doar rromi sau rromi care asculta manele, ei bine, intalnim unul cocalar la bloc bogat, si uite ca e cocalar.

Dar cum ar fi viata noastra fara pitipoance, rockeri, punkeri, emo cei mai oribili straight face, comunisti? laughing Ar fi foarte ok, desi si acestia ajuta planeta cu ceva, dar nu stiu cu ce.

| Rustin a răspuns:

RAIUL PE PAMANT!
dar dupa cum stii Romania nu poate exista fara manele, rromi prostalai si alte porcarii
ce mai Romania se ineaca in propriu ei rahat...

| Andruza a răspuns:

După părerea mea : SUPERBĂ

| dulcykaLy a răspuns:

Naspa

| iiGabytsa a răspuns:

Cu siguranta, mult mai frumoasa ca acumhappy

| Teils a răspuns:

Buna! Ar fi cam fara sens :-< Cine o sa mai ma fugareasca noaptea cand vin de la scoala? Unde o sa il mai aud eu pe Salam cand baga un regeton? Ce rol o sa mai aiba site-ul meu : www.pitiponceala.vl.ro fara cocalari si printzese? :)) Totusi, au si ele un rol esential in aceasta viata

| Hassel a răspuns:

Ar fi viata de apoi, mai exact raiulhappy
. sau in orice caz nu ar fi Romanialaughing

| aldeaadinamaria a răspuns:

Ar fi MINUNAT daca n-ar exista desene manele melodii care te zgarie pe ureche ar fi o viata mai buna. mi-ar placea daca ar fi doar melodii pe romana sa inteleaga si copii ceva.