| papatukjatlekjulk a întrebat:

Cum ar trebui sa fie fata/baiatul ideal pentru voi?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pentru mine baiatul ideal ar fi cel care m-ar iubi sincer, ar fi alaturi de mine la bine si la greu si sa ma accepte asa cum sunt, fizic sincer imi plac baietii inalti, mai slabuti, cu ochii albastrii... dar nu neaparat, conteaza si ce au in suflet nu doar fizicul...

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Intelegatoare, iubareata si fidela.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Baiatul ideal pentru mine ar fi cel care e mereu sincer cu mine, care ma iubeste neconditionat, care este si frumusel, inteligent, respectuos si comic :d.

| cyufulyky a răspuns:

Pt mine baiatul ideal ar fi :cel care nu ma minte cel care ma itnelege cel care e cu mine si la bine si la greu cel care imi e fidel... cel care ma iubeste cu bune si cu rele:X

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Barbatul:
intelegator
frumos
sa ma iubeasca
fidel
sa ma accepte asa cum sunt

| I'm just me a răspuns:

Sincerafidela si sa ma iubeasca

| bubukid a răspuns:

Baiatul ideal e ala care ma face sa ma simt bine mereu! si il am deja :X

| yanna_5323 a răspuns:

Buna

baiatul ideal;; cineva care sa ma puna pe jar ...sa se lase greu de cucerit sa fi spontan, nebunatik, sa aiba umor ...si brunet bineinteles... dar vreau sa ma faca sa ajung la limite. ...sa fiu nebuna dupa el. pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sincer, loial, corect, glumeț, comunicativ, tandru, punctual, curat, ordonat, ambițios, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba frumusete interioasa. E de ajuns.