| irinuk28 a întrebat:

Cum ar trebui să arate băiatul ideal pentru voi, fetelor?
Dar fata, băieților?

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Orice fata isi doreste acel print cu ochii albastri ca marea si parul blond matasos pe un cal alb, care sa fie romantic, dragastos, sa le faca toate poftele si sa le ierte orice, iar fiecare baiat isi doreste o fata slabuta, cu forme, bruneta cu ochi caprui, care sa fie romantica, sa le fie alaturi nonstop... Treziti-va la realitate! Nu exista perfectiunea, nici Barbie nu e perfecta. Eu o urasc laughing. Nimeni nu poate stii cu e persoana iubita ideala pana nu o intalneste. Si eu as putea spune ca imi plac baietii bruneti cu ochii caprui sau negri, dar iubitul meu e brunet si are ochii verzi. Deci? Nu ma incadrez in "preferintele" mele pentru ca ele nu exista.
Atunci cand intalnesti persoana care te face fericit/a numai intr-un altfel de mod fata de ceilalti, aceea este persoana ta iubita ideala. big grin

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înțelegerea, sinceritatea și comunicarea face o relație ideală, nu există ceva perfect!
Pa, pa.

| JustDeedee a răspuns:

Fizic,nu am o preferinta, dar sunt innebunita dupa baietii blonzi cu ochi albastri. Ca si caracter, imi plac cei amuzanti, sinceri, intelegatori si comunicativi. Trebuie sa aiba acel ceva ce te atrage si cand esti suparata pe el!

| Yssy12 a răspuns (pentru JustDeedee):

Baietii cu parul albastru si ochii blonzi. Decite rog 8-)

| Vlach a răspuns:

Pentru mine fata ideala ar fi slabuta, dar nici prea slaba, cu parul lunk, nasul carn, ochii negrii si parul lung si brunet

| dana12848 a răspuns:

Eu ma multumesc cu unul cu o imaginatie bogata, si un simt al umorul bine dezvolotat

| Hng123 a răspuns:

Brad Pitt in varianta tanara sau... si Jonathan Rhys Meyers n-ar fi rau.

| irinuk28 explică (pentru Hng123):

Oh, și mie mi-ar plăcea https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=josh+duhamel în varianta tânără, dar :-<.

| Hng123 a răspuns (pentru irinuk28):

Ai gusturi bune.

| irinuk28 explică (pentru Hng123):

hee hee Mulțumesc, la felwinking

| Dragos1600 a răspuns:

Pai fizic, nu am o preferinta, dar imi plac blondele si brunetele.La caracter sa fie glumeata ca mine, dar cand trebuie serioasa, sincera, intelegatoare.