| Gexu a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la balul bobocilor tinand cont ca nu particip ci ma duc doar sa ma distrez? Sunt o fire care nu prea se simte bine in rochie sau fusta. M-as face de ras daca m-as duce in jeans, adidasi, o bluzita mai moderna? Balul v-a avea loc in dico.Multumesc!

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, e foarte bine daca te imbraci asa cum doresti, cu jeans, adidasi si o bluzita... daca nu participi nu e nicio problema, important e sa te simti bine, si eu anul trecut am fost imbracata asa cum vrei tu sa te imbraci si nu am fost singura.

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Ai putea sa te duci asa cum zici tu in jeans, adidasi si o bluzita, dar eu am alta ideebig grin...ai putea purta niste colanti, opincute si o camasuta 3sferturi, sau normala cu o centura, niste margelute...si ce mai vrei tutongue... o sa te distrezi oricum. pup

| Bianca_4346 a răspuns:

Imi venea sa te intreb daca esti baiatlaughingscuze.mai eu in locul tau m'as duce in jeans un tricou superb si tenesiwinkingfa ce vrei. dc sa ne pese de ce cred alti daca noua ne place

| Mihaela_2782 a răspuns:

E important sa te simti bine... daca tie iti place in jeans atunci e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu trebuie neaparat sa mergi in fusta sau rochie dar nici in adidasi. ca sa fii in rand cu celelalte fete ai putea sa porti o pereche de colanti luciosi, o bluzita de culoare inchisa si niste ghetute sau cismulite. esti si eleganta si modesta in acelasi timp. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu cred ca se potrivesc adidasii cu o bulza mai moderna ar merge mai bine o pereche de tenesi.