| SuperGluePentruInima a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac mai rock?laughing

Răspuns Câştigător
| Maiiiaaa a răspuns:

De obicei, blugi taiati, negri, cizme pana la sub genunchi, ceva lanturi, geanta, cercei mai... laughing, tricouri mai largi. Geci de piele, esarfe, accesorii ( bratari etc.) Funda?

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai in negru,cu tinte,in haine de piele, bocanci, freza tepi, creazta, piercinguri, accesori cu tinte...

| Musique a răspuns:

Îmbracă-te cât mai comod.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Pai. Baiat sau fata?
Baiat: Par lung,haine largi,bratari multe,unghii negre, imbracaminte inchisa, de preferinta neagra.

Fata : Breton intr-o parte mai mult peste ochi, make-up negru, imbracaminte inchisa.
Funda?
Bafta!

| Demise a răspuns:

Îţi iei un tricou negru cu o trupă rock care îţi place şi poţi să zici că eşti rocker/-iţă. Brăţări cu ţinte sau cizme cu ţinte, merg şi alea.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Blugi taiati, culoarea neagra

| Assu53 a răspuns:

Haine de piele laughing si sa te boiesti pe ochi cu multa negreala si freza sa fie creasta neagra cu rosu laughing

| byeddy a răspuns:

Negru,bocanci,geaca de piele