| Biuka a întrebat:

Cum ar trebui sa manance o sportiva (box)? happy

8 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Cu paiul happy

| MeGustaaa a răspuns:

Trebuie sa aiba o alimentatie echilibrata bazata pe proteine

| Dragunov a răspuns:

Cu pumnul

| Dragunov a răspuns:

De fapt trebuie sa aiba mese bogate in carne si lapte. eu recomand dupa masa 1 galbenus de ou cu o banana lapte si miere bagate in blender.

| Biuka explică (pentru Dragunov):

Iti bati joc de mine? raised eyebrows

| Dragunov a răspuns (pentru Biuka):

Raspunsul este NU! Este un "desert" pentru sportivi foarte bogat in proteine. Cand e vorba despre lucruri serioase nu glumesc

| Biuka explică (pentru Dragunov):

Da' suna asa naspa straight face, e chiar comestibil? :-s

| Dragunov a răspuns:

Oul nu se mai simte pentru ca banana, laptele si mierea vor acoperi gustul si totul va fi ok. Bafta cu dieta ta pentru sportivi!