| FanOfPostMalone a întrebat:

Cum arata baiatul perfect pentru voi? Sau macar, mai pe inteles, cum arata baiatul potrivit pentru voi(fetele)?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele nu stiu ce anume le atrage cum nici tu nu stii, nu exista baiatul perfect, fata perfecta, totul se petrece in subconstientul omului, omul nu poate decide cei place el doar simte asta atat, degeaba intrebi ca vei vedea ca fetele sunt atrase de total altceva de ceea ce afirma ele rational, noi vrem ceva rational si total altceva vrea inima sa spun asa, nu poti porunci inimi pe cine sa placi sau pe cine sa iubesti

| Cioara_Elvira_1978 a răspuns:

Dupa parerea mea personala un baiat trebuie sa aiba mare grija de igiena personala, nu conteaza ce haine ai atit timp cit ai macar putin gust de a le combina.Multe fete prefera si un fizic bun dar eu nu prea ma aberez la asta.Baietii care tac si stiu cand sa vorbeasca arata mai maturi decat ceilalti care vorbesc mult si fara sens in cautarea atentiei.Nu conteaza ce note ai la scoala daca te poti descurca in viata si poti sa gindesti cit de cit logic.
Desigur,multe fete prefer baietii putin mai impulsivi dar asta e doar ca ele sa simta ca pot fi aparate. Daca esti placut in comunicare,nu faci glume proaste, nu te comporti ca un boschetar si ai grija de cum arati, o sa atragi multe fete.Da, sufletul e cel mai important dar sa fim sinceri, prima impresie e mereu ceea ce vezi, adica infatisarea.