| maddutsu17 a întrebat:

Cum arata fata/baiatul perfect/a pentru voi? Acel tip de fata/baiat langa care iti doresti sa ramai toata viata?

Răspuns Câştigător
| cristina a răspuns:

Buna
frumos aratos cu un suflet mare, iubitor, tandru, rafinat, romantic, atent, respectuos pe primul plan, amuzant, si totusi sa gandeasca matur.
dar sincer sa fim acum s-au dus fetzi frumosi pe cai albi
rar gasim un asa baiat. majoritatea vor...doar altceva
nu iubirestraight face. dar ce sa facem stam si cautam si cautam pana gasim. baieti din astia sunt poate 1 la o mie. in rest numai smecherasi din astiastraight face
unii chiar ma dezgusta. se dau foarte mari si tari si cand colo
nu-i nimic de capu lor
in finestraight face dupa cum vezi am o parere oribila despre baieti:d
fundita?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toata viata mi se pare cam mult timpwaitingthinking Toata lumea isi doreste in mare parte aceleasi chestii:dragoste, respect si incredere.Sunt atributele de aur.Fizic,conteaza prea putinwinking

| Rukhsandra a răspuns:

Nu exista fata sau baiat perfect... tot ce conteaza este sa ma respecte, sa nu ma faca sa sufar, sa ma iubeasca... si cam atat big grin

| aquila_4553 a răspuns:

La fizic nu am preferinte.nu vreau sa fie perfect pentru ca atunci nu ar mai sta cu mine.ar cauta ceva mult mai bun.totusi as vrea sa ma respecte, sa avem incredere unul in celalalt, sa tina la mine, dar sa nu fie in nicun caz vreau fatalau care sa se sperie usor sau sa stea in oglinda mai mult ca minebig grin

| cristina a răspuns:

Si cand credeam ca l-am intalnit am realizat ca nu e asawinking
viata ne da cate o palma cateodata atat de dureroasa incat sa ne trezeasca bine la realitate

| ladygaga_9914 a răspuns:

Sa fie un baiat dragut, amuzant, matur, respectuos. sa`mi ia apararea.

la partea fizica fara preferintewinking

| AlexSala a răspuns:

Sufletista, draguta, matura.

| GeOrgEStyLe a răspuns:

In ziua de azi asa zis "baiatul perfect" este acel baiat care are bani in exces! 98% dintre fete dupa asta se uita si imi pare foarte rau ca sa ajuns aici degeaba zic ca sa pot avea incredere in el, sa ma simt in siguranta langa el, sa stie ce vreau etc. Una e teoria dar practica le omoara. Scuza-ti ca schimb subiectul dar eu unu extrem de rar gasesc fete pe gustul meu. Va multumesc.