| lavynutssa a întrebat:

Cum as putea sa atrag privirea unui baiat?big grinbig grin

5 răspunsuri:
| Elle2117 a răspuns:

Ohoo sunt multe cai prin care poti atrage un baiat. Unii prefera flirtul, altii tinuta provocatoare, altii felul cum esti, altii cat de bine arati etc. Daca este un baiat de care iti place (sunt sigura de astabatting eyelashes ) atunci ia initiativa si vorbeste cu el! Incepe discutia cu un subiect inocent (prefer sa vb despre vreme) si poti sa il intrebi dupa aia care e anotimpul lui preferat etc. Se poate ajunge la foarte multe daca incepi discutia cu un subiect inocent.Si daca tie frica sa vorbiti 'face 2 face' puteti vorbi pe messenger. Important este ca sa iti placa de acel baiat mai mult de personalitate decat de fizic.Si asa ar trebui sa faca si el. Adica de ce sa fi cu un baiat care arata bine si nu va intelegeti deloc?

Sper ca te-am ajutat happy
Pa-pa.

| cristi8252 a răspuns:

Sa atragi privirea? imbraca-te cat mai provocator.

| Anv a răspuns:

Fiind tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te ca si cum nu ti-ar pasa ca exista, apoi, pentru cateva momente priveste-l insistent ca si cum ai vrea sa-i intri in minte pentru totdeauna, dupa aia fi indiferenta din nou. Sa vezi cum se tot uita la tine.Si ar fi bine sa te imbraci mai interesant. Dar cred ar merge o pereche de blugi mulati si un tricou la fel ca sa-si dea si el seama ce pierde...sau cu ce ar avea de`a face.

| UbitaUbi09 a răspuns:

Pai nu stiu fii tu insuti daca nu te observa inseamna ca nu il interesezi eu de exemplu nu fac nimic si cand merg pe strada baieti se baga in seama cu mine, fluiera etc etc cand un baiat vede cevaa ce ii place imediat ii sare in ochii fara sa faci ceva dar vad ca acum baietii nu mai apreciaza la fete asa mult inteligenta ci mai mult fizicu un corp bine lucrat, un chip de inger si i-ai dat gata.