| Emm24you a întrebat:

Buna happy telefonul Samsung S4 mini unde are cardul de memorie? Sau cum as putea pune muzica pe el?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici un video în care prezintă unde e cardul de memorie și mai multe despre S4 Mini: www.youtube.com/watch?v=mKmyKeHT1XY

| CuriousStuff a răspuns:

Trebuie sa fie pe undeva pe langa cartela SIM slotul pentru card (deschizi capacul din spate). Telefonul nu vine cu card inclus, trebuie sa-ti cumperi cardul separat.
Poti sa pui melodii direct pe card daca ai adaptor la PC, poti bagi cardul in telefon si sa transferi prin cablu USB sau poti sa descarci direct de pe telefon.

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Aici ai toate exlicatiile in limba romana.