| AnneMarri a întrebat:

cum as putea sa fiu mai feminina? nu e din cauza celorlati, ci m-am saturat sa rid la bancurile cu prostii, sa injur, sa imi placa scirboseniile, sa port haine de baieti, sa-mi fie rusine sa port o rochita, sa am numai prieteni baieti, sa fiu badarana, sa fiu considerata un baiat, sa ma bat si sa-mi tot prind parul intr-o stupida coada de cal straight face

Răspuns Câştigător
| AshtraysAndHeartbreaks a răspuns:

Poarta tocuri, fuste, rochite, machiaza-te, ai o atitudine feminina, fa-ti bucle in par.happy