| IrinaAniri a întrebat:

Cum as putea sa ii arat iubitului meu cat de mult il iubesc in afara de inbratisari, sarutari, etc. el imi aduce uneori bomboane, flori, imi scrie cate o poezie, ce as putea face si eu pentru el? sau ce cadouri as putea sa ii cumpar de ziua lui?

2 răspunsuri:
| MademoiselleV a răspuns:

Cred că micile dovezi de iubire precum îmbrăţişările şi etc. sunt suficiente. La asta ne pricepem noi, fetele, cel mai bine. În privinţa cadourilor, studiază-l puţin şi vezi dacă este ceva care îşi doreşte şi încă nu şi-a cumpărat.

| ver0 a răspuns:

Sex,mult sexwinking, isi va da seama ca il iubesti, crede-ma, el asta asteapta de la tine, foarte mult sexbig grin, si sa petreci foarte mult timpul cu el.