| Radu_8119 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unei fete ca o iubesc? ca sunt cam rusinos si nu stiu cum sa o fac.

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Depinde.mai intai incerci sa iti dai seama daca si ei i-ar placea sa fie cu tine. daca nu ii place de tine, poate o sa te refuze sau, mai rau, sa te ia in ras. deci, daca banuiesti ca ar vrea s stea cu tine, ii arati prin priviri, iei id ei si o accesezi, vezi cum reactioneaza la insinuarile tale, etc. bafta