| BliZz a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o iubesc (am 14 ani) si unde as putea sa o scot in oras, adica stiu ca sunt cam mic dar cum sa o abordez si unde sa o duc. Fata e o fire care nu prea e timida, dar eu sunt. Ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Ahh, ce dulce e dragostea adolescentina.hee heePai, e o idee buna. Scoate-o la un suc. Cerceteaza terenul.afla daca si ea simte ceva pentru tine si cand gasesti momentul potrivit, marturiseste-i.Sigur va aprecia gestul. Si daca si ea e pe aceeasi lungime de unda cu tine. hmm, poate veti deveni iubiti. cine stie. Bafta. :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jony123 a răspuns:

II spui sentimentele tale pentru ea

| justmeesb a răspuns:

O poti invita la o cofetarie, la un suc, ii faci tu cinste, ii vorbesti frumos, zambesti si o sa-si dea seama ca o placi.