| k1nDeRs a întrebat:

TPU! Iubesc o fata enorm dar nu stiu cum sa ii spun, sunt un tip rusinos dar chiar nu stiu cum sa-i spun ca o iubesc enorm. Daca ma puteti ajuta cum sa fac va dau funda...doar la cel mai bun raspuns ! Multumesc !

Răspuns Câştigător
| Loredana96 a răspuns:

Deci,de toti baietii sint asa rusinosi? De ce intotdeauna pe mess sint atit de dragastosi dar fata in fata atit de retrasi? Daca vrei sa ai succese in relatia asta care e pe cale sa aiba loc asculta sfaturile mele. Daca dupa comportamentul ei pare sa te placa atunci incepe sa vorbiti pe mess, dupa invit-o in parc ia un trandafir si sopteste-i la ureche:Te plac atit de mult...Stiu ca esti rusinos, dar de dragul ei prinde curaj.Tu doar ia trandafirul si asteapto in parc deja totul vine de la sine. Daca doar se intoarce si pleaca atunci nu ii pasa, dar daca iti trage o palma te place la sigur.(nu te speria eu doar ti-am dat un exemplu)

2 răspunsuri:
| eusicumine98 a răspuns:

Buna. Mai intai ar fi bine sa stiu c-am cati ani ai ca sa iti zic cam cum sa faci. De ex poti sa faci ca mine si daca ai id-ul ei sa ii lasi un mesaj cand ea este offline sau daca nu il ai, in cel mai rau caz ii poti lasa mesaj pe facebook. Si vei vedea imediat ca ori iti raspunde prin mesaj inapoi ori se comporta diferit cu tine, batand apropouri. Succes!winking

| alyn21 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca o placi(nu ca o iubesti enorm) si zi sa iesiti la un suc sa discutati...