| vasea_5979 a întrebat:

Am 14 ani si iubesc o fata pe nume "lamia " si nu stiu cum sa-i spun cit de mult o iubesc din cauza cas putin rusinos poate ma ajuta cineva cu vreun sfat? va rog.

Răspuns Câştigător
| Annto a răspuns:

In primul rand, intereseaza-te ce preferinte, ce hobiuri are pentru a cunoaste-o mai bine, apropiati-va mai mult unul de celalalt si cu timpul o sa-ti fie foarte usor sa-i spui despre sentimentele pe care le porti fata de ea.

1 răspuns:
| Twp3w a răspuns:

Degeaba ceri sfaturii, off rusinea asta! Spune-i macar pe mess ca o placi daca in fata nu poti straight face ...Iti spun nu ai nimic de pierdut! Si nu ai dc sa-ti fie rusine, e ceva normal sa-ti placa de o persoana! Dai frau sentimentelor poate ca vei avea un raspuns pozitiv si de la ea! :* Bafta! Funda + vot pls happy