| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imit unele personaje? De exemplu, Becali

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Becali e persoană, Ştefan Tipătescu e personaj. Că unele persoane au apucături de personaje din operele lui Caragiale, e normal, că şi el a avut ca modele oamenii societăţii din acea perioadă.

| Lyndsey a răspuns:

NU ai cum, daca nu ai darul de ati putea schimba/ modela vocea. Pana la urma la ce bun? Mie mi se pare o prostie. De obicei, cei care imit persoane nu isi merita statutul de PERSOANA. E vorba de a fi sau a nu fi. In orice caz, daca aceasta e dorinta ta, iti poti cumpara un aparat special pentru asta.winking