| SkyGuy a întrebat:

Va rog daca ma puteti ajuta...deci am de facut o sceneta pentru bal intre Becali si cineva...Becali sa fie un coleg si cineva-ul acela eu. Si nu stiu pe cine sa imit. Daca mi-ati putea da vreo idee si o sursa de inspiratie v-as fi foarte recunoscator (fundabig grinbig grinbig grin)

Răspuns Câştigător
| krlaa a răspuns:

Parerea mea ar fi ca tu sa fii un reporter care sa-i puna intrebari picante lui Becali. mi s-ar parea cel mai amuzant asa happy

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Imita-l pe banel big grin