| NeStyEE a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac si eu freza avand in vedere ca am parul totusi mediu (13- 14 cm), negru, si sunt putin bronzat (deci ies din discutie suvitele blonde cel putin). As vrea daca se poate imagini, si explicatii de cum se face sau instructiuni. :-D Funda!: D

1 răspuns:
| SorinaM30 a răspuns:

13-14 cm mediu la baieti? rolling eyeshee hee. Ma rog.Depinde daca`i drept sau cret/ondulat. In orice caz, nu cred ca ai prea multe variante. Daca e cret/ondulat ar fi ok sa-l lasi rebel asa, cu aspect usor neglijent. Daca e drept ai nevoie de un pic mai mult timp sa-l aranjezi, dar nu f mult [un breton dragut e f bine]. happy