| MarioOnette a întrebat:

Cum as putea scapa de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| ionela_4665 a răspuns:

Asculti muzica, dansezi, suni prietena cea mai buna si mai schimbati niste vb...sau chiar te mai apuci un pic de treaba!

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

sa-ti gasesti ceva de facut

| dydylush a răspuns:

Te uiti la tv.stai pe TPU si ajuti pe cineva.ori suni pe cea mai buna prietena de a ta si stati la barfe.ori asculti muzica.ori te duci afara sa alergilaughing.ori desenezi.ori scrii niste versurihappy

| Yoana a răspuns:

Ai putea sa stai la calculator, sa te uiti la TV, sa asculti muzica, sa citesti, sa faci curatenie, sa desenezi [mie imi place sa desenez cand ma plictisesc sau nu am altceva de facut:X ]. Poti sa faci multe lucruribatting eyelashes.

| Timmotey a răspuns:

Ascultand o melodie buna sau gatind eu fac bratari iti incerci o noua coafura te apuci de un pic de gimnastica big grin

| jack993 a răspuns:

Citeste bancuri de pe net tongue